"Enter"a basıp içeriğe geçin

Steam oyun incelemesi: Hurry Up!

Öncelikle hepinize merhaba rehberator.com okuyucuları. Bugün sizlere Steam üzerinde 4 aydır erken erişimde bulunan Hurry Up! isimli oyunu anlatacağız ve kendi fikirlerimizi sunacağız.

https://rehberator.com/2021/01/14/exxen-hakkinda-fikirlerim/

Hurry Up! nasıl bir oyun?

Oyun 6,20 TL fiyatıyla birlikte karşımıza çıkıyor. Online tabanl bir yapım olan Hurry Up! en az iki oyuncuyla birlikte oynanabiliyor. Ancak server sistemi olmadığından sadece arkadaşlarınızla girebiliyorsunuz. Ayrıca oyunun geliştiricileri Türkler. Oyun çok yoğun bir sistem istememesiyle birlikte Fall Guys’a benzer olduğunu söyleyebiliriz. Son olarak beğendiğimiz iki modu sizlere açıkladık:


Silah Modu


Bu modu oyunda ilk gördüğüm için birinci sırada yer verdik. Bu mod çok basit bir şekilde ortada düz duran bir daire eşliğinde etrafında 4 tane daire dönen bir arenadan oluşuyor. Bu arenada 5 can ile beraber oyunda 5 kere birbirimizi arenadan atmamız gerekiyor. Üç oyuncu arenadan atıldığında sona kalan kişi birinci oluyor.


Yumruk Modu


Bu mod ise arena içerisinde bir taç yükseliyor. 90 saniye içerisinde rakibinizden bu tacı çalmaya çalışıyorsunuz. Birbirinizi arenadan atarsanız taç arenadan attığınız kişide ise taç size geçmiş oluyor. 90 saniyenin sonunda taç kimde ise taca sahip olan kişi oyunu kazanıyor.

Oyunla ilgili artı ve eksileri aşağıdaki tablodan görebilirsiniz. Yazımıza uğradığınız için teşekkürler.

 

Hurry Up!

6,20 TL
8

Puan

8.0/10

Pros

  • Oyun zevki bir oynanışa sahip
  • Fiyatı uygun
  • Oyun modları ve haritaları ideal

Cons

  • Server sistemi yok
  • Arkadaşsız oynamak için bir hikaye / tek oyunculu modu yok

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir