"Enter"a basıp içeriğe geçin

Türk Telekom Tivibu IP TV incelemesi

Hepnize merhabalar rehberator.com okurları bugün sizlere Türk Telekom’un kullanıma sunduğu Tivibu IP TV ‘yi inceleyeceğim. Öncelikle bazı özelliklerinden bahsedelim.

Çoğu insanın bildiği üzerine kaçırdığınız, izleyemediğiniz dizileri veya filmleri izlemenize yarıyor.  Ayrıca da seç izle bölümünde bir sürü film var. Maalesef ki çoğu güzel hakkı verilmiş iyi filmler kiralık ve insanlar buna para ödüyor.

Uygulama incelemesi #1 BlueStacks

Tivibu IP TV ve Netflix arasındaki fark nedir?

Netflix’i ele alabiliriz. Netflix’i aldığı zaman ayrıcalıklı bir içeriğe para ödenmiyor. Bu gibi durumlar da pek hoş karşılanmıyor. Çok nadir de olsa güzel filmler parasız olabiliyor. Ama dediğim gibi, nadir filmler.  Aynı zamanda menü, ayarlar üzerinden izlenmesini istemediğiniz içeriklere yaş sınırı koyabiliyorsunuz.

Bu durumda çocuğunuz sizin istemediğiniz içeriklere erişim sağlayamıyor. Ek olarak Bazı filmlere şifre koyabiliyorsunuz herhangi bir birey bu filmi izlemek isterse bu şifreyi girmek durumunda kalıyor. IP TV içerisinde YouTube uygulaması bulunuyor ama ne yazık ki bu YouTube uygulamasında arama bölümü yok.

Şimdi ise özet şekilde kendi fikirlerimi ifade edeceğim. Benim bu cihazla ilgili bir kaç problemim var manuel olarak olmadı ama daha önce kaydettiğim bir film kendi kendine silinmişti.  Yukarıda ifade ettiğim gibi çoğu içerik kiralık olduğu için izleyemiyorum. Ayrıca yine yukarıda belirttiğim gibi i YouTube içerisinde arama bölümü yok aslında bu benim pek işime yaramasa da bazı insanlar problem yaşayabiliyor.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir