Beğendiğim iki EXXEN içeriği

Read Time:52 Second

Herkese merhaba değerli Rehberator.com okurları. Bu yazımızda beğendiğim iki EXXEN içeriğini sizlere anlatacağım.

Konuşanlar

Konuşanlar programını, EXXEN almam için en iyi neden olarak ifade edebilirim. İçerisinde bazı insanlar programın adındaki gibi “konuşuyor” ve hikayelerini anlatıyorlar. Fantezilerini ve kötü an yaşadıkları hikayelerini anlatıyorlar. Sonrasında bazı oylamalar ile kişileri sahneye çıkartıp sosyal medya hesaplarını inceliyorlar

Aldatan, aldatılan, kandırılan, şakalanan, yakalanan, tutuklanan saymakla bitmeyen bir sürü insan bu programın içinde yer alıyor. Benim gibi çoğu kişide EXXEN uygulamasını bu program için almaktadır. Bence haklılar da. Bir sürü gereksiz içeriğin yanına bu program bulunmaz hint kumaşı gibi olmakta.

Tolgshow Filtresiz

Tolgshow Filtresiz, Tolga Çevik’in başrolde bulunduğu talkshow ve skeç programıdır. Program toplam 2 sezon sürmüş, 21 Eylül 2018 tarihinde yayımlanan 26. bölüm ile de sezon finali yapılmıştır. 2021 tarihinde ise, Tolgshow adı Exxen içerisinde Tolgshow Filtresiz olarak değişmiştir.Konuşanlar içeriğinde olduğu gibi bu içerik de çoğu Exxen kullanıcısının, Exxen uygulamasını satın alma nedenidir. Bu program içerisinde şöyle bir şey ile karşılaştım. Program içerisinde hem cinsellik hem de +13 ibaresi var. Cinsellik yer alıyor ise +18 olması gerektiğini düşünüyorum.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Mass Effect Legendary Edition yayımlandı!
Next post EXXEN deneme üyeliği süresi uzatıldı!