EXXEN inceleme

Read Time:45 Second

Herkse selamlar değerli rehberator.com okurları. Bugün sizlere Exxen uygulamasının incelemesini sunacağım.

Exxen; 1 Ocak 2021 tarihinde hayata geçirilmiş bir film/dizi izleme projesidir. Kendisi Acun Ilıcalı tarafından sunulmuştur. Bazı gereksiz içerikler olsa bile gerçekten hakkını veren içerikler olduğunu dile getirebilirim. Örnek verecek olursam; Tolgshow ve Konuşanlar içerikleri bence gerçekten hakkını veren içeriklerdir.

Uygulama şu zamanda pek sevilmese de, bence önümüzdeki 2 sene içerisinde içeriklerin yerine oturacağını düşünüyorum. Exxen bayrama özel ücretsiz oldu bende bu sayede içeriklerine erişim sağlayabildim. Ondan öncesinde ise 1 aylık bir kullanım söz konusu olmuştu. O zamanlar yeni çıktığından dolayı içeriklerin bölümü çok azdı ve büyük bir bekleyiş içerisine giriyordum. bayrama özel ücretsiz verildiğinde tekrar erişim sağladığım zaman alınmaya değer, sevilen içeriklerin yeni bölümlerinin geldiğini fark etmiştim.

Uygulama alınmaya değer mi? sorusuna yanıt verecek olursam; Şu dönemde almanızı pek tavsiye etmem, ama çok sevdiğiniz bir fenomen bu platform içerisinde yer alıyorsa izleyebilirsiniz. Talkshow programlarını da seviyorsanız bence alınmalıdır.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post EXXEN bayram boyunca ücretsiz olacak!
Next post Netflix inceleme