Netflix Geeked Week etkinlik tarihi belli oldu!

Read Time:1 Minute, 6 Second

Dijital dizi-film yayın platformu Netflix, Geeked Week isimli etkinliği için tarih verdi. Haziran ayı içerisinde yapılması planlanan etkinlik ücretsiz ve on-line olarak gerçekleştirilecek. Konuyla ilgili yapılan açıklamayla birlikte etkinliğin beş gün süreceği aktarıldı. Buna göre 7-11 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanıyor.

”Netflix yıllardır Stranger Things, Castlevania ve The Old Guard gibi dizi ve filmler sayesinde sadık takipçilere ilham verme şansı yakaladı.

Ancak bu hayranlıklar sadece GIF yapmak, lisanslı ürünler satın almak ve bir sonraki büyük sürpriz hakkında fikir yürütmekten ibaret değildir. Hayran grupları dünyanın farklı yerlerinden aynı heyecanı paylaşan insanları, karakterlere ve öykülere duydukları ortak tutku aracılığıyla bir araya getirir.

Netflix’in türe özel eğlence merkezi Netflix Geeked, bu toplulukları öne çıkarmak ve onları bir araya getirmek için Geeked Week etkinliğini düzenlemeye hazırlanıyor.

7-11 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek ilk Geeked Week’te hayranları özel haberler, yeni fragmanlar, canlı sanat performansları, favori yıldızların kısa ziyaretleri ve çok daha fazlası bekliyor. En sevdiğiniz Netflix dizi ve filmleri hakkında her türlü bilgiyi bulabileceğiniz beş günlük etkinlik tamamen sanal olacak. Böylece bu ücretsiz etkinliğe istediğiniz zaman, istediğiniz yerden katılabileceksiniz.

Önümüzdeki haftalarda etkinliği nasıl ve ne zaman izleyebileceğinize dair daha fazla bilgi paylaşacağız. Bu nedenle GeekedWeek.com’a bir yer işareti ekleyerek ayrıntılar için bizi izlemeye devam edin. Beklerken cihazlarınızı şarj edin, en iyi kostümünüzün tozunu alın ve hayranlığınızın keyfini doyasıya çıkarmaya hazırlanın.”

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Steam oyun yedeklemesi ve geri yüklemesi nasıl yapılır?
Next post SGK emekli maaşı nasıl çekilir?