Epic Games Store kullanmak için üç neden!

Read Time:49 Second

Herkese selamlar rehberator.com okurları. Bugün sizlere Epic Games Store kullanmak için 3 neden sunacağım.

1-Ücretsiz Oyunlar

Herkesin bildiği gibi Epic Games her hafta ücretsiz oyun sunuyor. Hatta popüler oyunlar bile gördük. Bu oyunlardan örnek verecek olursak; Grand Theft Auto V, Batman Arkham serisi, Alien:İsolation, Star Wars: Battlefront 2 daha bir sürü yapım ücretsiz olarak sunuldu. Tabii Türkiye ekonomisi dolayısıyla çoğu insan oyun almakta zorluk çekiyor. 500TL’yi geçkin yapımlar gördük.

2-Öncelikli Oyunlar

Genellikle yeni çıkan oyunlar Epic Games Store üzerinde Steam’e göre daha erken piyasaya sürülüyor. Tabii bu oyunları büyük bir hevesle çıkmasını bekleyen oyuncular Epic Games Store üzerinden hemen oyunları kütüphane bölümlerine ekleyebiliyorlar.

3-Ücretsiz Kuponlar

Epic Games Store üzerinde bazı aralıklarla oyunculara ücretsiz kupon veriliyor. Bu kuponlar genellikle 60TL değerinde olmaktadır. Bu kuponlar oyun, DLC üzerinde kullanılabilmektedir. Nasıl kullanacağınıza örnek verecek olursak, 80TL değerindeki bir oyunu bu kuponlar sayesinde sadece 20TL gibi bir fiyata  alabiliyorsunuz. Fakat ne yazık ki bu kuponlar ile ücretsiz bir oyun almanız mümkün olmuyor.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Outlast inceleme
Next post Tivibu Go inceleme