Grand Theft Auto: San Andreas (GTA:SA) inceleme

Read Time:1 Minute, 13 Second

Herkese selamlar değerli rehberator.com okurları. Bugün sizlere Rockstar Games şirketinin değerli eserlerinden biri olan Grand Theft Auto: San Andreas, bir diğer adı ile GTA:SA oyununun incelemesini yapacağım. Ne kadar herkes biliyor olsa bile biraz Rockstar Games şirketinden bahsedelim.

Rockstar Games; ünlü GTA serisi ile çoğu oyuncuyu kendisine hayran bırakan bir video oyun şirketidir. En ünlü serisi GTA, en sevilen oyunu genele bakılınca Grand Theft Auto V oyunudur.  Bu şirketin Oyun ve serileri GTA, Max Payne, L.A Noire, Red Dead Redemption, Bully vb. olarak sayılabilir.

Grand Theft Auto: San Andreas, GTA 5 yapımından sonra en sevilen GTA oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun nedense hala çok oynanıyor. Oyun hiç güncelleme almamasından dolayı şu günde bir sürü hata barındırmaktadır.  Örnek verecek olursam; CJ karakterinin evi ve ağabeyi Sweet karakterinin yan yana bulunan evleri bulunmaktadır. Frame Limiter (FPS sabitleyici) özelliğini kapatırsanız bu evler arasında bir evden diğerine atladığınız durumda birden düşüp ölüyorsunuz. Bu gibi hatalar olmaz ise oyun gerçekten çok güzel bir oyun.

Grand Theft Auto San Andreas Hikâyesi (kısaca)                   

Oyunun hikayesi Carl Johnson adındaki karakterimizin annesinin ölüm haberini alması ile 5 yıl önce terk ettiği Los Santos şehrine dönmesi ile başlıyor. Oyunumuzun baş kötüsü olan Frank Tenpenny adındaki polisin bizi taksiden ve paramızı elimizden alması ile devam ediyor. Evimize döndüğümüzde ise Big Smoke adındaki çocukluk arkadaşımız ile karşılaşıyoruz. Sonrasında hikaye devam ediyor üstümüze tarz yapıyor saçımızı kestiriyor hırsızlık yapıyoruz ve böyle devam ediyor. Ağabeyimiz Sweet Johnson’un tutuklaması ile birlikte San Fierro Şehrinde kendimizi buluyoruz…

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post MEB: Meşale Bende
Next post beIN CONNECT inceleme