Outlast inceleme

Read Time:1 Minute, 6 Second

Herkese selamlar değerli rehberator.com okurları. Bugün sizlere Outlast oyununu inceleyeceğim.

                    Oyunun yapımcısı  Red Barrels

Red Barrels, İlk deneyimini konumuz olan Outlast oyunuyla tecrübe edinmiştir. Bana göre ilk deneyime göre gerçekten güzel bir yapım olarak kendini göstermek durumunda. Firma 2011 yılında kurulmuş, ilk deneyimi olan Outlast oyununu 2013 yılında yayımlamıştır.

                                 Outlast oyunu

Korku tarafında büyük jump scare sahneleri bekliyorsanız üzülerek söylüyorum ki, hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Oyunda jum pscare olmasa da size iyi bir haberim var. Oyunda sizi geren bir atmosfer var şu an size jump scare yok desem bile, oyunda size yalan söylediğimi hissedecek eliniz ayağınıza dolaşacak. Küçük bir spoiler verecek olursam kaçma sahneleri harici sahnelerde arka plandaki müzik dışınaki herhangi bir şey sizi germeyecek.

                               Oyunun hikayesi

Outlast, Miles Upshur adlı gazetecinin hakkında garip şeyler konuşulan Mount Massive Asylum adındaki hastaneyi sadece bir kamera ile gidilmesini konu alıyor. Karakter yaratıklardan kaçıyor, kanalizasyona giriyor, ve garip olaylara şahid oluyor. Önce kısa bir sekans ile hastaneye giriyoruz. Güvenlik kapısının kilidini açtıktan sonra güvenlik odasına giriyor, Peder Martin adlı karakter tarafından bir yere bırakılıyoruz.

Bırakıldığımız yerden bir çıkış bulduktan sonra farklı yollardan geçiyor, oyun içerisinde sıkça karşılaştığımız Chris Walker adlı karakter tarafından kovalanıyoruz. Sonrasında ise Rick Trager tarafından parmaklarımız kesiliyor. Oyunun sonlarına doğru Bill Hope’un aklında oluşan karakter olan Wallrider, Chris Walker adlı karakteri öldürüyor. En sonda ise askerler tarafından vuruluyoruz ve oyun bitiyor.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Emekli bayram ikramiye ödeme günü belli oldu!
Next post Epic Games Store kullanmak için üç neden!