WWE SmackDown vs. RAW 2011 inceleme

Read Time:1 Minute, 10 Second

Herkese selamlar değerli rehberator.com okurları. bugün sizlere WWE SmackDown vs. RAW 2011 oyununu inceleyeceğim. Öncelikle oyunun yapımcısından bahsedelim.

THQ, ardında bize güzel oyunlar bırakan, 1989 tarihinde açılıp, 23 Ocak 2013 tarihinde kapanmış bir video oyun şirketidir. İlk deneyimini 1999 yılında WWF WrestleMania 2000 oyunu ile tecrübe edinmiştir. WWF WrestleMania 2000 oyunu Nintendo 64 ve Game Boy sistemlerine çıkmıştır. yapımcıya genel bir göz ile bakarsak, çoğunlukla WWE ve SpongeBob oyunlarını piyasaya sunmuştur. THQ frması kapandıktan sonra WWE oyunları 2K Games’e satıldı. Akabinde oyunlar 2014 serisi itibariyle WWE 2K adı ile piyasaya sunuldu.

WWE Smackdown vs. RAW 2011 hakkında bilgiler

SmackDown vs. RAW 2011, bu adı taşıyan son oyun olarak karşımıza çıkmaktadır. Devamında ise WWE ’12, WWE ’13 oyunları ile piyasaya sunulmuştur. Oyun içerisinde WWE maçlarının hepsi bulunmakta. Oyunda kendi Finisher hareketimizi, sonrasında kendi superstar karakterimizi oluşturma olanağımız bulunmakta. Yapımcı THQ, Diva adındaki kadın güreşçileri unutmamış. Ama ben bu karakterler ile hiç oynamadım. Biraz da kendi deneyimlerimden bahsedeyim.

Oyun içerisinde baya bir vakit geçirdim. Ama herhangi bir konsolum bulunmadığından dolayı, size PSP emülatörü içindeki deneyimlerimi aktaracağım. Oyun içerisinde en çok kullandığım karakterlere göz atarsak Rey Mysterio, Batista ve Randy Orton bulunuyor. Oyun içerisinde Sin Cara karakteri bulunsaydı en çok onun ile vakit geçirirdim diye düşünüyorum. Çünkü kendisi görüldüğü üzere çok çevik bir karakter. Bunun yanında Tag Team maçlarında çoğunlukla John Cena ile takım olduğundan dolayı, bu düzeni bozmaz iki karakteri de yan yana koyardım.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Zula inceleme
Next post EXXEN bayram boyunca ücretsiz olacak!