Zula inceleme

Read Time:1 Minute, 1 Second

Herkese selamlar değerler rehberator.com okurları. Bugün sizlere Türk yapımı Zula oyununu inceleyeceğim. Öncelikle zula oyununun yapımcısı olan Lokum Games Şirketinden bahsedelim.

Lokum Games, 2014 yılında kurulan oyun yapım şirketidir. İlk deneyimini 2014 yılında Pool Elite Masters League adındaki oyun ile tecrübe edinmiştir. Sonrasında Zula, bir diğer oyununu ise Zula Online oyununun mobil versiyonu olan Zula Mobile oyununu sunmuştur. Ayrıca Zula’nın 4 farklı yayıncısı da bulunuyor. Bu yayıncılar oyunu Latin Amerika ve Avrupa’ya servis ediyorlar.

Zula, 2015 yılında açık betaya sunulan bir MMOFPS oyunudur. Sonrasında Haziran 2016 tarihinde oyunun kendisi sunulmuştur. Kendisi adımızı gururlandıracak bir şekilde Türk yapım şirketinin ellerinden çıkmıştır. Oyun içerisinde birçok mod servis edilmektedir.

Ayrıca oyunda harika görünen dürbün, desen, eklenti gibi bir çok şeyler vardır. Oyunda çok fazla hile bulunmasından dolayı bir çok oyuncu bu durumdan mağdur olmaktadır. yapımcılar bu hilelerin önüne geçse de oyunun her türlü bir açığı çıkmaktadır. Oyun maalesef p2w bir yapımdır. Para yatırıp silah yükseltenler hayli hayli kazanıyorlar. Silah seviyesi yükseltmenin önüne geçilse ve herkes eşit şartlarda kapışsa bence mükemmel bir yapım olabilirdi.

Oyunu öneriyor muyum? Sorusuna yanıt arıyorsanız, sadece düşük sistem içeren bir bilgisayarınız varsa oynayın derim. Bence Zula dışında harika oyunlar vardır. Tabii ki bu durum size kalmış. Yüksek sisteminiz olsa bile deneyebilirsiniz. Belki seversiniz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Tivibu Go inceleme
Next post WWE SmackDown vs. RAW 2011 inceleme