Site kullanım koşulları

Öncelikle Rehberator.com web sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Site içerisinde dolaşırken veya herhangi bir blog/haber/makale okurken dört (4) farklı maddeyi kabul etmiş sayılırsınız.

 

1 – Rehberator.com içerisinde yer alan herhangi bir yazı izinli/izinsiz, kaynak gösterilerek ve/veya gösterilmeyerek alıntı edilemez. Site içerisindeki bağlantılar harici sekmede açılır, sorumluluk kabul edilmemektedir.

2 – Her bir yazarımız yazdığı yazıdan, her bir okurumuz da attığı yorum/e-posta vb. her türlü içerikten sorumludur. Site içerisindeki içerikler (kötü yorum/telifli içerik (Sitemizde barınmadan harici yollarla embed koduyla gösteriliyorsa) hem tarafımız hem de Güzel Hosting (GNet İnternet Telekomünikasyon A.Ş.) sorumlu değil, içeriğin orijinal sahibi sorumludur.

3 – Sitemizde yayımlanan haber, blog veya makale içeriklerinin içeriğinden tamamıyla yazar(lar) sorumludur. Buna kurucu ortaklar da dahildir.

4 – Herhangi bir içeriğin (tarafınıza ait bir yazı kopyası, telifli görsel vb.) olduğunu düşünüyor ve kanıtlayabilecekseniz tarafımıza info@rehberator.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

İş bu kullanım koşulları antlaşması dört (4) maddeden oluşmakta olup, yürürlüğe giriş tarihi ise 16/05/2021 04.13 ‘dür.

Rehberator.com